Ramos tani ish kapiten, i pari që uroj Jamesin për aventurën e re
James Rodrigues nuk është më pjesë e RealitMadridit. Lajmi ka prekur të gjithë fansat e Realit të cilët pavarësisht mos kënaqësive nga të dyja palët e dëshironin qëndrimin e kolumbianit.

Por James zyrtarisht është i larguar dhe këtë fakt e ka përtypur i pari kapiteni i Los Blancove i cili i ka uruar lamtumirën kolumbianit nëpërmjet Tëiterit, përcjell Albeu.com.

Koha e tij në Madrid ishte e shkurtër dhe e ëmbël, por kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos. Kolumbiani ka kërkuar një rrugëdalje nga Estadio Santiago Bernabeu dhe lutjet e tij më në fund janë përgjigjur Nga ish-trajneri Carlo Ancelotti, në Bayern Munich.Në Tëitter, Ramos i uroi fatit ish-shokut të tij për aventurën e tij të re në Bundesliga. Ramos i ka uruar fat kolmbianit dhe suksese në aventurën e tij të re. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori