Ramos: Të tregojmë që jemi "Mbrtërit e Evropës"
Pëlqej
Sergio Ramos thotë se finalja e Champiosn Leagues i ofron edhe një tjetër mundësi Real Madridit për të treguar se ata mbeten “mbretërit e Europës”.

“Për ne, është një mundësi e re për të treguar se ne mbesim mbretër të Europës”, tha Ramos.

“Kjo tregon se, me punë të fortë, sakrificë, përpjekje dhe vazhdimësi në periudha të gjata ju do të arrini që të përfitoni nga momente të tilla”, deklaroi mbrojtësi spanjoll. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori