Ramos zbulon "çelsin" e fitores ndaj Barcelonës
Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka komentuar fitoren e Clasico-s kundër Barcelona-s në një intervistë të dhënë për Movistar TV.

"Ka qenë një mundësi për të rifituar veten. E kemi përgatitur këtë ndeshje speciale me një entuziazëm të madh, pavarësisht nga gjendja fizike. Jemi shumë të lumtur që kemi marrë tri pikët në këtë ndeshje" ,ka thënë Ramos.

"Kemi provuar dhe ia kemi dalë t’ia heqim topin Barçës, dhe kështu ata vuajnë. Penalltia? Lenglet ka ekzagjeruar me mbulimin dhe më ka vënë poshtë kur unë po kërkoja të kërceja. Të kritikosh arbitrin për një aksion kaq të pastër është e padrejtë".

Shtuar më 24/10/2020, ora 21:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori