Ramosit iu dhurua vetura më e shtrenjtë nga Audi, ja çfarë vlere ka ajo
Real Madridi gjatë ditës së djeshme pranoi veturat e tyre për vitin 2017 nga kompania e njohur botërore Audi.

Lojtarët madrilen kishin shumë dëshira të ndryshme për veturat e tyre dhe zgjedhja më e shumtë nga lojtarët madrilen ishte vetura e tipit Q7 nga Audi.

Por, vetura e Sergio Ramos ishte më e shtrenjta që pranoi nga të gjithë bashkëlojtarët e tij.

Vetura e Ramos, e tipitAudi R8 Spyder 5.2 FSI’ kushton rreth 210 mijë euro në tregun e veturave. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2017, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori