Ranier: Lazio ka frikë se mos humb me ne
Pëlqej
Klaudio Ranieri
Në vigjilje të derbit, Ranieri ngacmon kundërshtarët. "Lazio e di se herët a vonë do të humbasë. Frika e tyre është pikërisht se mos humbet me ne, dhe për këtë ata janë nën presion", ka thënë tekniku i Romës.

"Diferenca e pikëve? Diferenca është vetëm në tabelën e klasifikimit pasi jemi dy skuadra që luftojmë të jemi në vendet e para të klasifikimit. Do të shohim në fund se kush do të arrijë të jetë më mirë. Lazio është flakë kashte? Nuk më intereson, ne do mundohemi ti vëmë zjarrin", ka përfunduar Ranieri. (albeu.com)
Shtuar më 06/11/2010, ora 17:08

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori