Ranieri: Dua të mposht Juventusin
Pëlqej
Klaudio Ranieri


Një rikthim si një ish pa polemika. Një vendosmëri e hekurt dhe vetëdija se ka në dorë një skuadër që ka karakter, cilësi dhe vazhdimësi. Në vigjilje të sfidës me Juventusin, Ranieri provon të karikojë ambjentin. Thotë se Juventus ka lojtarë të mëdhenj dhe kampionë dhe një trajner shumë të mirë, por nënvizon se ai vetë kërkon të fitojë gjithmonë , pavarësisht se cili kundërshtar ndodhet në rrugën e tij.(albeu.com)
Shtuar më 12/11/2010, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori