Ranieri i dorëzon Contes pankinën
Pas fitores ndaj Cagliarit dhe, momentalisht, vendit të katërt në renditje, që do të thotë Champions, trajneri i Roëms, Claudio Ranieri, ka dalë me një deklaratë të bujshme në lidhje me të ardhmen e tij.

"A do të doja Conten në stolin e Romas sezonin tjetër? Po, normale! Do të isha i lumtur nëse do të vinte të drejtonte Roma-n. A ka biseduar me të klubi? Jam i fundit që e di... (qesh)". /albeu.com/

Shtuar më 27/04/2019, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori