Ranieri: Kujdes nëse do të më zëvendësoni...
Klaudio Ranieri
Pas shumë javësh heshtje, Claudio Ranieri është kthyer të flasë. Ai ka paralajmëruar “ Kujdes ai që shtyn për të hequr Ranierin. Kush më ka zënë vendin nuk ka bërë më mirë se unë. Nga klubi I Romës ndjej një besim të palimituar”, ka thënë trajneri I Romës në prag të sfidës në shtëpi kundër Lecces.

Më pas I është përgjigjur dhe drejtuesit të Juventusit Blanc I cili kishte thënë se Ranieri bën zgjedhje të gabuara duke zgjedhur Poulsen në vendin e Xabi Alonsos kur ishte te Juventusi. “ Tani më ka lodhur, zotëria mund të thojë ç’të dojë por mua nuk më intereson.(albeu.com)
Shtuar më 29/10/2010, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori