Ranieri: Kundër PSG do parkojë dy autobusë përapara portës
Trajneri i Nantes Claudio Ranieri thotë se do të bëjë të pamundur që të ndaloj PSG

Ish-trajneri i Leicester Cityt është duke u përgatitur për takimin e së shtunë në Ligue 1 me udhëheqësit e PSG, shkruan Albeu.com.

"Nëse mundem, do të luaj me 22 lojtarë dhe do të parkoj dy autobusë përpara portës. Ose mund të luaj vetëm me pesë në mbrojtje si Montpellier, i cili i mori një barazim PSG!

"Duke bërë mënjanë, dua që ekipi im të jetë i qetë dhe i vendosur. E di që mund ta humbasim këtë lojë, por duhet të përpiqemi ta luftojmë me cilësitë që kemi treguar deri tani këtë sezon ". përfundoit italiani. /albeu.com./
Shtuar më 16/11/2017, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori