Ranieri kundërshton presidentin e Nantesit: Më shkarko po deshe
Gjatë javës së kaluar u tensionua marrëdhënia e Ranieritme Presidentin e klubit, Waldemar Kita, kur trajneri humbi darkën në nder të 75 vjetorit të themelimit të klubit, sepse “nuk mundi të gjente një vend parkimi” dhe më pas fluturoi në Londër.

Dubois ishte në formacionin shartues dhe bëri një gafë në golin e dytë të realizuar nga Lyoni.

“Natyrisht, të gjithë Presidentët kritikojnë kur nuk fiton ndeshje. Nëse ai nuk është i kënaqur me mua, ka vetëm një gjë për të bërë, të më shkarkojë”, tha Ranieri. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2018, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori