Ranieri: Mund të fitojmë kampionatin
Klaudio Ranieri
“Jam një tifoz I Romës dhe kush më shumë se mus do të fitojë? Vitin e kaluar kemi mbërritur të dytët dhe unë dua të përmirësohemi”. Me këto fjalë Claudio Ranieri karikon ambientin. “ Ne kemi të gjithë përbërsit për të bërë një kampionat të mirë, vitin e kaluar bëmë 82 pikë, mbase këtë vit fitohet edhe memë pak”, ka thënë ai në një intervistë. Për rinovimin e kontratës ai ka thënë, “ Nuk më duhet bërë mua kjo pyetje, është një çështje që I përket strategjive të skuadrës.(albeu.com)
Shtuar më 18/11/2010, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori