Ranieri: Roma do të ringrihet
Klaudio Ranieri
Disfata në Palermo e ka sjellë me këmbë në tokë Romën, por Claudio Ranieri është i bindur se verdhekuqtë do ta rimarrin veten. “E kemi parë sërish ndeshjen dhe e dimë mjaft mirë se ku kemi gabuar dhe çfarë gabimesh kemi bërë. Forca e kësaj skuadre është që ajo ringrihet gjithmonë sa herë që bie, pavarësisht rezultatit”. Ndërkohë që John Arne Riise karikon skuadrën. “E rëndësishme është që të vrapojmë të njëmbëdhjetë. Unë i pari duhet të bëj më shumë”. (albeu.com)
Shtuar më 30/11/2010, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori