Rashica iu nënshkrua testit të koronavirusit, ky është rezultati
Të enjten, lojtarët dhe stafi i Werder Bremen u testuan për COVID-19 në përputhje me rregullat e higjienës DFL.

Që atëherë rezultatet e laboratorit janë marrë dhe lajmi i mirë është që të gjithë kanë dalur negativ, në mesin e tyre edhe ylli i Kosovës, Milot Rashica.

Testi tjetër për lojtarët e grupmoshave dhe stafin do të zhvillohet të dielën.
Shtuar më 02/05/2020, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori