Rashica: Kontrolluam shumë mirë ndeshjen
Milot Rashica pas ndeshjes kundër Augsburgut u shpreh se ishte një javë e madhe dhe një fitore e rëndësishme sot.

“Ishte një javë e madhe dhe një fitore e rëndësishme sot”, tha Rashica.

“Ne filluam ndeshjen mirë, shënuam herët dhe më pas shkuam edhe më larg.

“Ne e kontrolluam ndeshjen. Ne e kemi planifikuar këtë edhe në stërvitje”, përfundoi Rashica. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori