Rashica me bashkëshorten shijojnë pushimet në "parajsën" e Ishujve Maldive (FOTO LAJM)
Pas suksese që ai arriti gjatë këtij sezoni, futbollisti ka filluar pushimet me të dashurën e tij, Belkiz Kera, shkruan Indeksonline.

Së bashku me të fejuarën e tij, futbollisti nga Vushtrria kanë udhëtuar drejt ishullit përrallor, Maldive.

Nga atje e fejuara e tij Belkiz Kera ka sjellur disa fotografi në të cilat dukej në formë të mirë dhe mjaft joshëse.
Shtuar më 18/06/2019, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori