Rast flagrant i humbur, rrëzimi i Maradonës bëhet "hit" (VIDEO)


Gimnasia La Plata ia ka dalë të fitojë në shtëpi kundër Central Cordoba me rezultatin 2-1. Ekipi i drejtuar nga Diego Armando Maradona e kishte si një finale dhe shpreson që deri në fund të sigurojë mbijetesën në elitën e futbollit argjentinas.

Legjenda Maradona ka festuar në lot pas ndeshjes, ndërkohë që faqja e famshme "433" ka evidentuar një moment kur argjentinasi është rrëzuar pas një rasti të humbur nga lojtarët e rinj. Video shoqërohet me nota humori, teksa shkruhet: "Kur zgjohesh dhe e kupton që është e hënë".
Shtuar më 09/12/2019, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori