Raul: Ronaldo eshte lideri vertete
Albeu.com
Lojtari veteran i Realit, Raul Gonzalez ka lavdëruar shokun e tij të skuadrës Kristiano Ronaldo në lidhje me performancën dhe kontributin e dhënë. "Do të isha i mërzitur nëse të gjithë do të ishin të barabartë.Ronaldo është lojtarë profesionist më i mirë që kam parë ndonjëherë. Ai është fitues, ai e bën lojën e tij, por dhe atë kolektive gjithashtu."

Ronaldo po shijon një sezon fantastik në sezonin e parë tek Real Madrid, në ndeshjen e fundit të Mbretërve, ai shënoi një hatrik në fushën e Majorkës.
Shtuar më 07/05/2010, ora 10:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori