Reagim i jashtëzakonshëm nga Chelsea, përmbys rezultatin në 4 minuta (VIDEO)

Goli i pësuar shumë shpejt ndikoi për mirë si rrallë herë te Chelsea. Reagimi është impresionues.

Vetem 4 mninuta pasi Hendrick zhbllokoi rezultatin është mesfushori Kante ai që barazon rezultatin.

Goli i dha zemër ekipit vendas që arriti të shënonte edhe golin e dytë dhe të avantazhit vetëm 2 minuta më vonë në të 14 me Gonzalo Higuain. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2019, ora 21:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori