Reagimi i Zidane pas supergolit të Ronaldos, duart në kokë dhe sillet rotull (VIDEO)


Ronaldo shënoi një nga golat më të bukur në karrierë për të mos thënë më të bukurin me gërshërën e bëtë para syve të Buffonit, që e la atë të shtangur dhe të mposhtur.

I gjithë stadiumi u ngrit në këmbë për ta duartrokitur, por i veçanti ishte dhe reagimi i Zidanes, i cili vuri duart në kokë duke mos besuar se çfarë ndodhi me atë kthesë të CR7-tës.

Reagimin e Zidanes e ndiqni në videon e shoqëruar. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2018, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori