Reagon Ancelotti pas shortit: Sfidë e vështirë kundër Arsenalit, por interesante për tifozët dhe klubin
Napoli nuk pati fat në shortin e çerekfinaleve të "Europa League". Për të kaltrit shortit rezervoi një sfidë mjaft të vështirë kundër Arsenalit.

Në lidhje më shprtin ka folur shkrurt trajneri i Napolit Carlo Ancelotti në rrjetet sociale.

"Një sfidë e vështirë, por shumë interesante për ne, për klubin dhe për tifozët tanë".
Shtuar më 15/03/2019, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori