Reagon Donnarumma pas mungesës në derbi
Milan përballet sonte me Interin në "San Siro", ndeshje kjo e vlefshme për çerek-finalen e Coppa Italia.

Sot u raportua që portieri i talentuar Gianluigi Donnarumma do të mungoj në derbi dhe nuk mund të luaj dot.

Por ai nuk ka mbetur duarkryq duke postuar një foto në Instagram ku shkruan: "Më djeg shumë mos të luaj në këtë ndeshje, FORZA DJEMA! Me kokën dhe zemrën do luftoj me ju #nejemimilan#forzamilan". /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2017, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori