Reagon Totti pas shortit të Champions League: Ishim me fat
Pas përfundimit të shortit në Uefa Champions Lague ka pas reagime nga drejtuesit e disa skuadrave.

Një prej tyre është legjenda e skuadrës së Romës, Totti i cili tha se skuadra e tij ishte me fat, por duhet të bënin edhe shumë kujdes përball portugezëve të cilët jo pak herë i kanë hapur probleme, shkruan Albeu.com

Ish kapiteni reagoi edhe përsa i përket situatës jo shumë të mirë që po kalon skuadra.

Ai shpreson se do të jenë në gjëndjen e tyre me të mirë në muajin shkurt kur do të luhen edhe ndeshjet e 1/16 dhe do të arrijnë të kualifikohen për në fazën cerek-finale./albeu.com/Shtuar më 17/12/2018, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori