Reagon Valverde: Rakitic është lojtar i rëndësishëm për ekipin
Trajner i Barcelonës foli për herë të parë për të ardhmen e Ivan Rakiticit, pas interesimit Interit dhe Juventusit.

"Rakitiç është një lojtar i rëndësishëm për ne si gjithë lojtarët e tjerë", tha numri një i Barcelonës. Klubi do të marrë vendimin e duhur për të, le tia lemë kohës ", përfundoi spanjolli i cili vetëm pak orë më parë rinovoi edhe për 1 vit me Barcelonën.

Ndërkohë përvec Interit, për Rakitic në garë ka hyrë edhe Juventus që është gati të sakrifikojë për të afruar në Torino kroatin në mërkaton e vërës. /albeu.com/

Shtuar më 15/02/2019, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori