Real-Atletico, derbi për Shkodran Mustafin
Sipas asaj që raporton "Sky", ish mbrojtësi i Sampdorias, shqiptari Shkodran Mustafi, i transferuar këtë verë te Valencia, është nën monitorimin e dy skuadrave të Madridit, Real dhe Atletico.

Futbollisti që luan për kombëtaren gjerman është përzgjedhur si mbrojtësi më i mirë i ri n[ë Ligën spanjolle duke tërhequr vëmëndjen e Realit dhe Atleticos, që së shpejti pritet të nisin tratativat. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori