Real Betis - Barcelona, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Leo Messi dhe Luis Suarezi janë vlerësuar si më të mirët në sfidën kundër Betisit, kur Barcelona fitoi 5-0 në "Estadio Benito Villamarín".

Të dy yjet e skuadrës së Blaugransve shkëlqyen duke shënuar nga dy gola secili.

Kjo ka bërë që dyshja e pandashme e Barcelonës të vlerësohen si më të mirët e ndeshjes, duke marrë notat 10-të. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori