Real Betis kalon në avantazh ndaj Milanit (VIDEO)

Real Betis ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "Benito Villamarín".

Ai që shënuar është mesfushori argjentinas, Lo Celso në minutën e 12'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori