Real e Barcelona ne gare per Sissokon
Albeu.com
Skuadrat spanjolle Real Madrid dhe Barcelona dëshirojnë që gjatë kësaj vere të transferojnë në radhët e veta mesfushorin e Juventusit, Momo Sissoko. Lajmi është bërë i ditur të hënën nga "Tuttosport".
Sissoko 23-vjeçar mund të largohet nga Torino, ndërsa të dy ekipet pos të hollave kanë ofruar edhe futbollistë si shkëmbim. Reali ka ofruar holandezin Royston Drenthe, kurse Barcelona mesfushorin Yaya Toure.
Shtuar më 18/05/2010, ora 14:45
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori