Real e Chelsea, mega-oferta për Aguero
Aguero
Shtypi anglez dhe ai spanjoll flasin për shifra marramendëse që janë të gatshëm të ofrojnë Real Madrid e Chelsea, për ta transferuar sulmuesin e Atletico Madrid, Kun Aguero.

Merengues duket se janë të gatshëm t’i shpenzojnë 45 milionë euro për sulmuesin e shkathtë argjentinas, kurse Chelsea shkon edhe më larg: 60 milionë euro.

Edhe pse ka kontratë me Atleticon, Aguero mund të largohet, qoftë në janar (ka më pak mundësi), apo edhe në qershor.
Shtuar më 27/01/2011, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori