Real kërkon t'a shesë, por ja ç'bën Gareth Bale
Ndërkohë që mediat ndërkombëtare janë mbushur me lajmin se Real Madrid do të sakrifikojë Gareth Bale për të blerë yllin e Monaco-s, Kylian Mbappe, uellsiani as që e mendon të largohet nga madrilenët.

Janë shokët e afërt të tij, të cilët konfirmojnë se ai është shumë i "etur" për sukses dhe po përgatitet për sezonin 2017-2018 për të patur një formë të mirë me bluzën e Real Madrid. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2017, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori