Real Madrid, 13 propozime për një vit të ri
Pëlqej
Vit i ri, Real Madrid i ri. Klubi spanjoll i drejtuar nga Jose Mourinho duhet të përforcohet për të dalë nga problemet e vitit që lamë pas. Sipas asaj që shkruan e përditshmja madrilene "Marca" janë 13 propozimet për vitin 2013. Në kërkim të Champions League-s së dhjetë, rinovimi i Cristiano Ronaldo, qartësimi për të ardhmen e "Special One", përmirësimi i imazhit të klubit dhe evitimi i tensioneve brenda tij.

Këto dhe shumë të tjera do të jenë pikat mbi të cilat "Los Blancos" do të punojnë gjatë këtij viti për ti rikthyer prestigjin e merituar një prej klubeve më të mëdhenj të globit. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2013, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori