Real Madrid 2011, golat dhe asistet më të bukura (VIDEO)
Reali i Madridit mund të thyejë të gjithë rekordet historikë të golave të shënuar në kampionatin spanjoll, ndërsa 39 gola në vetëm 11 javët e para ishin parë vetëm një herë deri më sot.

Të gjithë futbollistët pa përjashtim janë në formë të shkëlqyer por si gjithmonë Cristiano Ronaldo, Kaka, Ozil, Di Maria, Benzema dhe Higuain bëjnë diferencën në skuadër.

Në videot në vijim do ndiqni 10 golat më të bukur dhe 5 asistet fenomalë të madrilenëve për vitin 2011. /albeu.com/Shtuar më 08/11/2011, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori