Real Madrid 50 milion euro për një sulmues
Pak ditë pas përfundimit të merkatos verore, klubet botërore nisin të planifikojnë blerjet që mund të bëjnë në merkaton
janarit. Real Madrid ka shënjestruar dy sulmuesit Radamel Falcao dhe Luis Suarez për të nisur bisedimet.


Sipas mediave spanjolle Florentino Perez është i gatshëm të shpenzojë 50 milion euro për blerjen e një sulmuesi. /albeu.com/

Shtuar më 09/09/2013, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori