Real Madrid 60 milionë euro për Alisson
Pëlqej
Real Madrid thuhet se ka bërë një ofertë prej 60 milionë euro për portierin e Romës, Alisson.

Sipas "Mundo Deportivo" dhe "Corriere dello Sport", Los Blancosit gjithashtu i kanë përgatitur Alissonit një kontratë pesëvjeçare me një pagë 5 milionë euro në sezon.

Braziliani konsiderohet si 'një nga objektivat kryesore të madrilenëve në tregun e transferimeve për sezonin e ardhshëm.

Për më tepër, ai kohët e fundit është shprehur i lumtur për interesimin e kampionëve evropianë.

Reali ka qenë prej kohësh i informuar për të nënshkruar me një portier, pasi Navas nuk po jep aq sa duhet. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2018, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori