Real Madrid arrin marrveshje me Eriksen
Sipas "Dario" dhe dhe "AS" Real Madrid tashmë ka arritur një marveshje me yllin e Tottnhamit Christian Erkisen.

"Los Balancos" tashmë do të negociojë me Tottenhamin për të mbyllur marëveshjen përfundimtare.

Ndërkohë Realit pritet të pagujë 120 milion euro për kartonin e danezit.

Por kjo shifër mund të ulet duke parë që kontrata e mesfushorit skadon në vitin e ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2019, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori