Real Madrid barazon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO)
Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Villarreal në "Estadio de la Ceramica".

Autori i golit është sulmuesi francez, Karim Benzema në minutën e 7'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 25'. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2019, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori