Real Madrid barazpeshon sfidën kundër Tottenhamit
Një gjeometri e madrilenëve ka krijuar një super aksion nga i cili Kroos rrëzohet në zonë dhe Real Madrid fitoi një 11 metërsh.

Nga pika e bardhë Ronaldo nuk fal dhe barazon gjithçka.

Me penalltinë e Ronaldos u mbyllë pjesa e parë 1-1. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2017, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori