Real Madrid bën foton zyrtare, Coentrao vjen me vonesë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Real Madrid ka bërë dje foton zyrtare të ekipit për sezonin 2014-15 (Më mirë vonë se kurrë). Në të mori pjesë edhe presidenti Florentino Perez që u vendos mes dy kapitenëve Iker Casillas dhe Sergio Ramos.

Pati edhe momente gazmore siç ishte ai me portugezin Fabio Coentrao që erdhi disi me vonesë apo shakatë mes futbollistëve.

Fotoja zyrtare vjen pas dy fitoreve tenistike të Real Madrid në La Liga: 2-8 kundër Deportivo La Corunas dhe 5-1 kundër Elches. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori