Real Madrid, "Big"-ët e Anglisë kërkojnë Ramosin
Sergio Ramos mund të jetë një prej emrave që pritet të trazojë merkaton europiane. Sipas asaj që raporton "Daily Star", duke parë refuzimet e mbrojtësit spanjoll për të rinovuar me Real Madridin, disa prej ekipeve më të mëdha të Premier League-s janë vënë në lëvizje.

"Arsenal dhe Chelsea si dhe dy ekipet e Manchesterit po studiojnë situatën.

Një ditë më parë, Carlo Ancelotti u shpreh se rinovimi i Sergio Ramos nuk përbën problem pë Real Madridin. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2015, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori