Real Madrid, City përgatit ofertën për Iscon
Pëlqej
Bëhen gjithmonë më të forta sirenat angleze për Iscon. Pas Arsenal dhe Liverpool, edhe Manchester City i Manuel Pellegrinit është gati të bëjë përpara për mesfushorin e ri të Real Madrid.

Sipas asaj që shkruan "talksport.com", kampionët e Anglisë do të prezantojnë në zyrat e "Los Blancos" në janar një ofertë zyrtare për Iscon, megjithëse për momentin nuk bëhen të ditura shifrat. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori