Real Madrid, CR7 refuzon rinovimin e kontratës
Sipas asaj që shkruan portali spanjoll "Sport.es", Cristiano Ronaldo, ylli portugez i Real Madrid, ka refuzuar dy herë tashmë kërkesën e presidentit të klubit Florentino Perez për të rinovuar kontratën aktuale.

Ndoshta Ronaldo kërkon të vendosë për të ardhmen e tij në përfundim të sezonit ku edhe do mësohet ecuria e Real Madrid në Champions Legue dhe Copa del Rey(trofetë që mund të fitojë Reali), ose e ka vendosur që tani se dëshiron të largohet.

Manchester United dhe PSG janë dy ekipe që interesohen për CR7-ën. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2013, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori