Real Madrid dhe Liverpool dalin në nxehmje (FOTO LAJM)

Pëlqej
Real Madrid dhe Liverpool kanë kryer nxehjet derisa edhe 15 minuta pritet që të fillojë finalja e madhe e Champions Leagues

Lojtarët e Real Madridit janë dukur më të relaksuar gjatë nxehjes por jo edhe të Liverpool, që për ta kjo është finalja e parë.

Përndryshe, Klopp sot ka në përbërje një skuadër të re që është me mesatare 26 vjeçe. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori