Real Madrid e gatshme të paguaj 100 milionë £ për Eden Hazard
Siç raporton "The Sun Football", Real Madrid është e gatshme të paguaj 100 milionë £ për yllin e Chelseat, Eden Hazard.

Madrilenët prej kohësh kanë qenë të interesuar për yllin belg, por që nuk kanë bër ndonjë ofertë zyrtare.

Chelsea ia ka bërë të ditur Realit se duan 100 milionë £ për 28-vjeçarin.

Dhe me sa duket Los Blancosit janë të gatshme të paguajnë këtë shifër. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2019, ora 18:00
Trump
e Enjte 31 Janar 2019, Ora 18:41
Real madrid eshte ne gjinin mashkullore e jo femrore?!?? I gatshem te paguaj e jo e gatshme te paguaj!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori