Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Real Madrid ka fituar me vështirësi në shtëpi 1-0 ndaj Real Valladolid.

Heroi i fitores ishte Vinicius Junior (65’), i cili nga afërsia shënoi për 1-0 dhe ky goli të ishte goli i fitores për Los Blancos.

Pas kësaj fitore, Reali ka shtatë pikë në vendin e tretë, ndërsa Valladolidi renditet në pozitën e 18-të me vetëm dy pikë.

Në ndeshjen e radhës, Mbretërit udhëtojnë te Levante, teksa Valladolidi e pret Eibarin.
Shtuar më 30/09/2020, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori