Real Madrid-Getafe, formacionet e mundshme
Futbollistët e Real Madridit duke festuar
Sonte në orën 22:00 në kuadër të La Liga do të përballën skuadra e Real Madridit dhe ajo e Getafës.Në formacionin e skuadrës mbretërore mungon kapiteni Iker Casillas si dhe mbrojtësi Ramos.

Formacionet e mundshme:

Real Madrid: A.Adan, A.Arbeloa, Pepe, R.Carvalho, Marcelo, X.Alonso, L.Diarra, A. Di Maria, M.Ozil, Cristiano Ronaldo, K.Benzema.

Getafe: O.Ustari, Miguel Torres, Cata Diaz, Mario, Mane, D.Boateng, J.Casquero, Manu, D.Parejo, Arizmendi, A.Colunga. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2011, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori