Real Madrid-Granada, Benitez qëllon me shishe gjyqtarin (VIDEO)
Një penallti e dhënë nga gjyqtari për Real Madrit e cila u ndesh kundër Granadës të shtunën, ka krijuar shumë pakënaqësi dhe lojtarët vendas të cilët kërkuan sqarime nga gjyqtari i cili ndëshkoi me karton të kuq edhe dy lojtarë.

Ndërsa nuk përfundoi me kaq ky incident, pasi lojtari i Granadës Dani Benitez ka goditur me shishe gjyqtarin kryesor. Në këtë ndeshje Real Madrit arriti të fitojë në rezultatin 2-1 /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2012, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori