Real Madrid-Hazard një hap larg kurorëzimit
Eden Hazard dhe Real Madrid, një martesë që në verë do të kurorëzohet.

Të paktën sipas "Telefoot" që sqaron se si belgu do të largohet nga Chelsa në drejtim të Los Blancos, në këmbim të shumës që vërtitet rreth 120 milionë euro.

Deçiziv në përmbajtje të tratativës është puna e Zinedine Zidane, që kishte vendosur Hazard në krye të listës së tij të dëshirave që në orët e para menjëherë pas rikthimit të tij në "Santiago Bernabeu". /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2019, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori