Real Madrid heq dorë nga ylli i Chelseat
Real Madrid prej shumë kohësh ka qenë e interesuar për yllin e Chelseat, Eden Hazard.

Blutë e Londrës nuk po duan që ta shesin yllin belg, pasi duan që të qëndrojë në ekip.

Por tashmë Galaktikët janë dorëzuar që të blejnë 28-vjeçarin, dhe alternativa e tyre është Neyma Jr i PSG.

Chelsea kërkon 100 milionë paund nga çdo skuadër që duan shërbimet e Hazardit. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori