Real Madrid hidhet në sulm për yllin e Romës
Me rikthimin e Zidane në stol tashmë Real Madrid po synon të bëhet një skuadër e denjë për të synuar trofe sërish me francezin pas një sezoni plotësisht të dështuar.

Sipas "AS", Los Blancos kanë piketuar Nico Zaniolon I cili po mahnit botën e futbollit me talentin e tij.

19-vjeçari këtë sezon në Serina A ka shënuar 4 gola në 26 ndeshje si tullar, madje shënoi dhe dy gola kundër Portos në Ligën e Kampioneve. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori