Real Madrid i vihet pas sulmuesit ballkanas
Real Madrid po bëhet gati për merkaton e Janarit ku pritet të bëjë disa blerje të bujshme.

Sipas mediave spanjolle, "Los Blancos" një ndër objekltivat kryesorë kanë edhe sulmuesin boshnjak Edin Dzeko.

Roma kishte refuzuar ofertën e Chelseat në janar për Dzekon, mirëpo nuk dihet se a do ta refuzojë ai ofertën e Real Madridit.

Në 15 paraqitje në të gjitha garat e këtij sezoni, Dzeko ka shënuar shtatë gola dhe ka bërë katër asistime. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2018, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori