Real Madrid, ja 4 lojtarët "non-grata" (FOTO LAJM)

Alvaro Arbeloa
Pëlqej
Tifozët e Real Madrid e kanë bërë të qartë se nuk janë të kënaqur me paraqitjet e ekipit, pas humbjes 0-1 në derbin e kryeqytetit të shtunën mbrëma në "Santiago Bernabeu" përballë Atletico Madrid.

Mes futbollistëve "Los Blancos", që nuk i kanë punët mirë me tifozët, veçohen katër prej tyre: Alvaro Arbeloa, Fabio Coentrao, Sami Khedira dhe ai që kryeson në këtë kategori, Karim Benzema, thuhet në një sondazh të së përditshmes spanjolle "AS".

"Ne duhet të ulim tensionin", deklaroi tekniku Carlo Ancelotti sapo doli nga zyrat e klubit, pas humbjes në derbi nga Atletico duke kërkuar të qetësojë gjakrat. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 17:20
Ndeshja e fundit
17/05/2014, ora 15:00
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Vizito faqen e Real Madrid Club de Fútbol në Albeu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori